Primero

Primero nimi pärineb hispaania keelest ja tähendab juhtimist ja eestvedamist. Antud mõisted esindavad ka meie ettevõtte põhiväärtusi, milleks on ambitsioon, julgus, energia ja liikumisvabadus. Meie eesmärk on nimetatud väärtusi nii oma igapäevatöös kui kliendisuhtluses kasutada teeviitadena, mille abil oma klientidele pakkuda alati usaldusväärset ja sõbralikku teenust. Oma igapäevatöös oleme pühendunud sellele, et aidata auto soetamisega kaasnevaid murekohad kõrvaldada ja esmaklassilise teeninduse abil muuta kogu protsessi nauditavaks ja sujuvaks teekonnaks. 


Vabadus liikuda!


Me oleme pidevalt kuhugi teel – liikumises, mis on ka üks inimese sügavaim eksistentsiaalne vajadus. See on vabadus, mida me kõik vajame. Pakkudes premium autolaenu, ei sea Primero sind piiridesse, vaid lähtub kõige enam paindlikkusest ja sinu eelistustest. Meie südamesooviks on võimaldada sulle vabadust ja iseseisvust, mis on tänapäeva kiiresti muutuvas maailmas ühed olulisimad väärtused.

Eleving Group

Primero Finance OÜ on osa rahvusvahelisest ettevõttest Eleving Group, mis asutati 2012. aastal. Eleving Group on tänaseks arenenud rahvusvaheliselt tugevaks tegijaks - aastatel 2020 ja 2021 tunnustas Financial Times Eleving Group'i kui ühte kõige kiiremini kasvavat ettevõtet Euroopas.

Meie partnerid

Teeme koostööd enam kui 50 automüügiga tegeleva partneriga üle Eesti. Liitu meiega ja kasvata enda müüki!

Meist-3 Hakka meie partneriks
Edasi taotluse lehele